Katarzyna Przybysz odwiedziła Krzynowłogę Małą

We wtorek, 14 listopada w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Krzynowłoga Mała, na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Katarzyną Przybysz.

 

Na widowni pojawiło się wielu mieszkańców gminy Krzynowłoga Mała.

– Wydarzenie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Nie zabrakło konstruktywnych rozmyślań nad życiowymi problemami, z którymi borykają się bohaterowie książek pani Kasi, wspólnych przemyśleń, ciekawych dialogów. Po za tym uczestnicy mieli okazję spotkać  się w bezpośrednim kontakcie z osobą, która napisała książkę, która jest wyjątkowa , a przy tym  taka zwykła normalna – relacjonuje biblioteka.

Podczas spotkania jego uczestnicy mieli szansę dowiedzieć się, jakie emocje towarzyszą autorce przy pisaniu książek, a także skąd biorą się pomysły na kolejne.

– Pytań  było bardzo wiele, a pani Katarzyna na wszystkie odpowiadała bardzo chętnie, wyczerpująco i w sposób niezwykle interesujący. Jesteśmy pewni, że słuchacze chętnie sięgną po jej książki, a my już nie możemy doczekać się kolejnej czwartej powieści i następnego spotkania – dodaje biblioteka.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments