Julia Amenda i Marta Sobierajska nagrodzone

GRATULACJE DLA UCZENNIC POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ W PRZASNYSZU JULII AMENDY I MARTY SOBIERAJSKIEJ ORAZ NAUCZYCIELA ŁUKASZA MOTYKI I DYREKTORA ARTURA ŻUCHOWSKIEGO!!!

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że na tegorocznych Przesłuchaniach Regionalnych Centrum Edukacji Artystycznej klas instrumentów dętych drewnianych nasze dwie uczennice klasy klarnetu – Julia Amenda (Grudusk) i Marta Sobierajska (Leszno) – znalazły się wśród grona nagrodzonych dziesięciu spośród 74 osób z całego regiony (między innymi Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia, Grudziądza) biorących udział w przesłuchaniach.

Dziewczęta w przesłuchaniach zdobyły kolejno 22 i 22,66 punktu, gdzie najwyższa z not tegorocznych przesłuchań to 22,66 na 25 punktów. Nagrodzony wraz z nimi został również prowadzący w Szkole Muzycznej I stopnia w Przasnyszu klasę klarnetu Pan Łukasz Motyka.

Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej organizowane są raz na dwa lata i obejmują najzdolniejszych uczniów wybranych w danej edycji roczników i specjalności, których deleguje na nie dana szkoła muzyczna znajdująca się w regionie.

Wyróżnienie jest najwyższą formą nagrody na Przesłuchaniach Regionalnych Centrum Edukacji Artystycznej.

Artur Żuchowski – dyrektor Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Przasnyszu

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments