Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 09 do 15 września 2015 r.

13.09.2015 r. godz. 2048

Poszukiwania zaginionych dwóch 10-cio latków z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego w Czernicach Borowych. Przybyli strażacy i policjanci przeszukali pobliski teren. Zaginionych odnaleziono.

14.09.2015 r. godz. 2243

Otwarcie mieszkania budynku wielorodzinnego w celu dotarcia do osoby poszkodowanej w Przasnyszu przy ul. Kaczej. Przybyli strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i używając drabiny dostali się na balkon. Następnie usunęli szybę z drzwi balkonowych i dostali się do wnętrza mieszkania, gdzie znaleziono leżącego nieprzytomnego na podłodze mężczyznę. Służba medyczna udzieliła pomocy poszkodowanemu (po otwarciu drzwi od wewnątrz przez strażaków). Poszkodowanego służba medyczna i strażacy przetransportowali do karetki pogotowia w celu przewiezienia go do szpitala.

15.09.2015 r. godz. 1233

Pożar poddasza budynku administracyjno-biurowego w Przasnyszu przy ul. Makowskiej. W chwili dojazdu straży pożarnej występowało zadymienie w przestrzeni między stropem ostatniej kondygnacji a stropodachem. Pracownicy opuścili budynek przed przybyciem straży pożarnej. Strażacy w aparatach powietrznych dotarli do źródła ognia i ugasili pożar. Następnie oddymili pomieszczenie i usunęli część ocieplenia.

W minionym tygodniu strażacy sześć razy usuwali gniazda owadów błonkoskrzydłych z miejsc stwarzający zagrożenia dla życia i zdrowia ludzi oraz dwa razy gasili pozostałości roślinne.

Oficer prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments