III Festyn Jednorożecki „Łącząc pokolenia” [FOTO]

Już po raz trzeci Stowarzyszenie Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej pożegnało lato Festynem Jednorożeckim. W tym roku zabawa odbyła się pod hasłem „Łącząc pokolenia”. W rolę współorganizatora wcielił się Klub Seniora Złocień.

Imprezę rozpoczęły występy laureatów Przeglądu Artystycznego „Pokaż Swój Talent” oraz Orkiestry Dętej OSP KSRG Jednorożec. Na scenie pojawili się również „Krys” ze Szczytna, Duet Edward&Adam, Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Młode Kurpie”, Kurpiowski Zespół Pieśni i Tańca „Jutrzenka”, „Kalina”, Kwartet Tutejszy oraz „Kumple” z Zawad. Występy sceniczne zwieńczyła zabawa taneczna z zespołem Domino z Chorzel. W przerwach między występami artystów uczestnicy mogli wziąć udział w zabawach oraz konkursach przygotowanych przez organizatorów.

Przykościelny plac zapełnił się stoiskami z produktami regionalnymi oraz rękodzielnictwem. Chętni mogli wykonać badanie metodą biorezonansu oraz dołączyć do bazy dawców szpiku Fundacji DKMS. Na najmłodszych natomiast czekały dmuchańce, zabawy animacyjne oraz fotobudka.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments