Gmina Przasnysz. Uroczyste posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP

26 stycznia 2024 r. w świetlicy Ochotniczej Straży w Szli odbyło się uroczyste posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Przasnyszu.

 

W obradach uczestniczył skład Zarządu OG ZOSP RP w Przasnyszu, naczelnicy z wszystkich jednostek OSP z terenu Gminy Przasnysz oraz goście m.in. Komendant Powiatowy PSP w Przasnyszu starszy brygadier Waldemar Białaczak oraz Skarbnik Gminy Przasnysz Danuta Osowska.

Posiedzenie otworzyła Prezes Zarządu OG ZOSP RP w Przasnyszu Grażyna Wróblewska – Wójt Gminy Przasnysz.

Tematem posiedzenia było podsumowanie działalności OSP w 2023 r., omówienie spraw związanych z przeprowadzeniem zebrań sprawozdawczych w OSP w 2024 r., zgłoszenie wniosków o przyznanie medali i odznaczeń związkowych, a także zgłoszenie potrzeb sprzętowych w OSP do zakupu w 2024 r.

– Obrady przebiegły spokojnie i konstrukcyjnie. Wspólnie opracowano plan działalności Zarządu OG ZOSP RP w Przasnyszu oraz jednostek OSP w 2024 r. Opracowano terminarz zebrań sprawozdawczych OSP na 2024 r. Omówiono sposób składania wniosków o przyznanie medali i odznaczeń związkowych dla wyróżniających się druhów w OSP. Sporządzono wykaz potrzeb sprzętowych w OSP niezbędny ochotnikom do prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych w 2024 r. – informuje UG Przasnysz.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments