Gmina Przasnysz: Plan gospodarki niskoemisyjnej – ankieta dla mieszkańców

Gmina Przasnysz rozpoczęła przygotowania do sporządzenia „Planu gospodarki niskoemisyjnej”. To podstawowy dokument pozwalający m.in. na pozyskiwanie w przyszłości środków na modernizację urządzeń wytwarzających energię, a także na unowocześnianie budynków użyteczności publicznej prowadzących do zmniejszenia zużycia energii.

Aby ten dokument mógł jak najlepiej służyć mieszkańcom gminy Przasnysz, powinien zostać stworzony z jak najpełniejszym ich udziałem. Dlatego zachęcamy wszystkich do wypełnienia ankiety, która została zamieszczona poniżej i przesłania jej do Urzędu Gminy Przasnysz (ul. św. St. Kostki 5, 06-300 Przasnysz). W ten sposób uda się sporządzić plan realnie odpowiadający potrzebom mieszkańców.

Wraz z ankietą prezentujemy artykuł, w którym można znaleźć podstawowe informacje na temat znaczenia gospodarki niskoemisyjnej i tworzenia planu związanego ze zmniejszaniem zużycia energii – zarówno wśród odbiorców indywidualnych, jak i publicznych.

Zachęcamy wszystkich do kontaktu i jak najszerszego udziału w pracach nad stworzeniem „Planu gospodarki niskoemisyjnej Gminy Przasnysz”.

Przygotowanie tego planu zostało wsparte ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Ankietę można znaleźć także TUTAJ.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments