Gmina Jednorożec. Ominęła idącego jezdnią pijanego spacerowicza i wylądowała w rowie.

Mieszkaniec gminy Jednorożec, mając 2,8 promila spacerował w ciemnościach jezdnią w Ulatowie – Pogorzeli. Skutki jego niefrasobliwości odczuła mieszkanka gminy, która chcąc ominąć idącego chwiejnym krokiem wędrowca, wjechała do przydrożnego rowu, uszkadzając swój pojazd.

 

Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w sobotę 17 października 2020 r. godzinie 18:20 w miejscowości Ulatowo – Pogorzel.

 

– Kierująca samochodem osobowym marki Kia Cerato, mieszkanka gminy Jednorożec w ostatniej chwili zauważyła idącego jezdnią mężczyznę, który szedł bez żadnych elementów odblaskowych. Chcąc uniknąć potrącenia, kobieta zjechała na lewe pobocze i do przydrożnego rowu – poinformował kom. Paweł Rykowski z KPP w Przasnyszu.

Mężczyzną niestosującym się do obowiązujących przepisów okazał się mieszkaniec gminy Jednorożec, którego badanie stanu trzeźwości wykazało 2,81 promila alkoholu w organizmie. Spacerowicz za swoje postępowanie odpowie przed przasnyskim sądem.


 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kierowca
Kierowca
6 miesięcy temu

A wczoraj koło godziny 14 jechał sobie facet bardzo pijany rowerem od lewej do prawej ul .Makowska stwarzał bardzo duże zagrożenie. Kierowcy trabili i w ostatniej chwili omijali wariata. Później skręcił i wszedł do domu w Sierakowie Nr 27

Marcin
Marcin
6 miesięcy temu
odpowiada  Kierowca

To trzeba było gościa zatrzymać, odebrać rower i zakazać dalszej jazdy wzywając policję. Wiesz, że pijany, że stwarza zagrożenie, to Ty wolisz go śledzić żeby wiedzieć gdzie mieszka, mieć newsa i podzielić się tym w komentarzach 🙂 Zakładam, że gdyby wydarzył się wypadek i ktoś gościa by potrącił to Ty odwróciłbyś głowę, udał, że nie widzisz i odjechał.

Kierowca
Kierowca
6 miesięcy temu
odpowiada  Marcin

nie chce mi sie po sadach włoczyc