Gmina Chorzele. Podpisano umowę na wykonanie projektów rozbudowy kolejnych dróg

10 kwietnia, burmistrz Beata Szczepankowska podpisała umowę z wykonawcą na realizację zadania pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej na rozbudowę drogi gminnej ul. Stara Targowica wraz z włączeniem do drogi krajowej 57 oraz dróg ul. Wiatraczna i ul. Doktora Wacława Bendowskiego, ul. Zuzanny w msc. Chorzele, gm. Chorzele”.

 

Wspomniane zadanie stanowi część II całości zamówienia polegającego na wykonaniu kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej na przebudowę odcinków dróg w następujących miejscowościach: Nowa Wieś Zarębska, Zaręby I, Zaręby II, Krukowo I, Krukowo II, Dzierzęga Nadbory.

Planowana jest także rozbudowa ul. Krótkiej, ul. Księżycowej, ul. Przytulnej, ul. Pogodnej, ul. Młynarskiej, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Stara Targowica, ul. Bendowskiego, ul. Wiatracznej i ul. Zuzanny.

Koszt zadania to 147 600,00 zł brutto. W podpisaniu umowy uczestniczyła również Agnieszka Opalach – dyrektor Wydziału Rozwoju.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
Zenon
1 miesiąc temu

Co za żenada 🤣 przed II turą wyborów zrobią wszystkie drogi, wszystkie projekty… Do czego jeszcze posunie się Pani burmistrz żeby utrzymać stołek? Wrzucanie po raz kolejny tych samych roztańczonych filmików na stronę urzędu, obietnice, podkreślanie jaka jest cudowna i wspaniała tylko zagłosujcie, a po wyborach rozliczy każdego kto nie dał serduszka przy jej poście, albo nie daj boże polubił post kontrkandydata. Takie rzeczy już się dzieją a co będzie jak wygra. Na szczęście ludzie nie są głupi, nie dadzą się kupić filmikami, cukierkami i przytulaskami z panią

Romek
Romek
1 miesiąc temu

Niech pozyska więcej środków na drony na kontrole czym kto pala..niech lata az wyleci napewno ludzie zagłosują..jeżeli mowa o drogach to niech się jaśnie Pani przejedzie po całej gminie nie tylko Chorzelach bo my juz dziury gałęziami zaznaczamy żeby koła nie urwac ..wywalić to towarzystwo porą na zmiane a w obiecanki to już malo kto wierzy.pakowac manele adijos.

Tomasz
Tomasz
1 miesiąc temu

Grunt się pali pod nogami to i remonty się zaczną

Tomasz
Tomasz
1 miesiąc temu

W urzędzie gminy to tylko koledzy i koleżanki o rodzinie nie wspomnę.
Bez wykształcenia ale pierwszeństwo zatrudnienia musi być

Nfs
Nfs
1 miesiąc temu

nono glosujcie na piekarza, zdrajcy chorzel

Nfs
Nfs
1 miesiąc temu

a rządzić i tak bedzie Ola z nowego budynku limes banku.

Nfs
Nfs
1 miesiąc temu

piekarz to slup michasia , glosujecie na zarebiaka , to pakowac manele i wypier…. do Zarębów

Zenon
Zenon
1 miesiąc temu
Reply to  Nfs

Ależ jesteś ograniczony, skundeś przyszed do tych Chorzelów?