DZIEŃ MAMY I TATY W KUBUSIOWYM PRZEDSZKOLU

Dnia 26 maja nasze małe pociechy wystąpiły dla swoich  rodziców. Tego dnia niespodzianek, tańców, uścisków i buziaków nie było końca.

Jako pierwsza wystąpiła najmłodsza grupa „Króliczki”,  która zauroczyła zgromadzonych  recytacją pięknych wierszy i śpiewem wzruszających piosenek. Na zakończenie występu najmłodsi zaprezentowali się w tańcu „Gangnam Style” rozbawiając publiczność.

Grupa „Kubusie Puchatki” wcieliła się w rolę „mam „ i „tatusiów” odgrywając scenki teatralne. Mali „aktorzy” zakończyli swój występ niezwykle rytmicznym i ciekawym tańcem do piosenki „Angelina Cha, Cha”.

Grupa „tygryski” odważnie i z powagą rozpoczęła swój występ na scenie tańcem narodowym. Polonez w wykonaniu naszych małych  „artystów” wymalował na twarzach rodziców podziw i wzruszenie.

Grupa „Sowy mądre głowy” zaskoczyła swoich rodziców nietypowym występem pt.: „Gdzie poznali się nasi rodzice?” Mini Playback Show w stylu Dance rozruszał i rozbawił publiczność. Na scenie wystąpiło wiele gwiazd i zespołów DISCO POLO. Ależ była zabawa…

Po każdym z występów dzieci pobiegły do swoich rodziców z upominkiem i mnóstwem buziaków.Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments