Dyrekcja przasnyskiego szpitala dziękuje mieszkańcom.

Wielu mieszkańców Przasnysza i okolic nie pozostało głuchych na apele dyrekcji powiatowego szpitala im. dr. Wojciecha Oczko w Przasnyszu o wsparcie w zakupie materiałów ochronnych niezbędnych personelowi do skutecznej walki z epidemią koronawirusa. Dzięki hojności darczyńców do tej pory na koncie placówki udało się zebrać ok. 37 tysięcy złotych, które pochodzą zarówno od osób prywatnych, przedsiębiorców, czy też różnego rodzaju organizacji.

 

Część tej  kwoty została już zadysponowana na zakup kombinezonów barierowych oraz płynów dezynfekcyjnych. Na tym jednak nie koniec, ponieważ dyrektor szpitala Grzegorz Magnuszewski pragnie podziękować również za  piękną akcję szycia dwuwarstwowych maseczek bezinteresownie zainicjowaną przez panie zatrudnione w punkcie wydawania i przyjmowania bielizny szpitalnej. Dzięki wsparciu wolontariuszy i instytucji do 01.04.2020 r. uszyto 1 850 sztuk maseczek, które posłużą personelowi i pacjentom naszego szpitala.

Szanowni Państwo,

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom – mieszkańcom Przasnysza i okolic, instytucjom, firmom, urzędom za okazane wsparcie finansowe oraz zaangażowanie w działania naszego Szpitala związane z zapobieganiem i przeciwdziałaniem COVID-19.

Na nasz apel odpowiedziało wiele osób – to dzięki Państwa pomocy możliwy jest zakup m.in. środków ochrony indywidualnej dla naszych pacjentów i pracowników szpitala oraz innego wyposażenia niezbędnego w czasie pandemii koronawirusa. Sprawne leczenie, to przede wszystkim bezpieczeństwo personelu, który z determinacją realizuje misję opieki nad pacjentami.

Każde Państwa wsparcie w obecnej sytuacji jest bardzo cenne. Dziękujemy tym wszystkim, którzy wykazali się ofiarnością i chęcią pomocy Szpitalowi!

 

Z wyrazami szacunku,

Dyrekcja i personel SP ZZOZ w Przasnyszu


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
faszysta
faszysta
4 lat temu

Ok ,nie ma za co dziekować bo każdemu może się zdażyć na coś zachorować i lepiej niech szpital funkcjonuje a nie bieduje , ale gdzie pomoc pisiorów to rządu obowiązek krzyczeli w styczniu lutym że przygotowali gdzie to przygotowanie ?

piotr
piotr
4 lat temu
Reply to  faszysta

Głowa kraju stwierdził że zdarzają się jednostkowe braki w szpitalach . Rozliczę przy urnie.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
4 lat temu
Reply to  piotr

Głową naciska na Szumowskiego ws. wyborów. Ale on wie, że teraz albo nigdy. I wie też, że żarty się skończyły i jak im się wszystko posypie to on po prostu pójdzie siedzieć. Za dużo było przekrętów. Razem z Szydło i Kuchcińskim będą gnić przez lata w celi.

Ja znajoma
Ja znajoma
4 lat temu

Hej prawdziwy Ty jesteś bardzo ale fałszywy podszywasz , się pod kogo innego a i tak wszyscy wiedzą kim jesteś i gdzie wcześniej pracowałes

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
4 lat temu
Reply to  Ja znajoma

Hej, znajoma, a że niby gdzie wcześniej pracowałem ?? I niby pod kogo się podszywam? Od zawsze Marek jestem ?.

Zygzag
Zygzag
4 lat temu
Reply to  Ja znajoma

ja np nie wiem, może mi powiesz? 🙂 jestem ciekaw

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
4 lat temu
Reply to  Zygzag

A po co Ci to wiedzieć? Jak to kiedyś dzieciaki mawiały, nie interesuj się, bo kociej mordki dostaniesz.

Edzio
Edzio
4 lat temu

Bo żadnych argumentów trollu nie masz !

jot
jot
4 lat temu

Korzystam z opieki zdrowotnej w Przasnyszu , jestem zadowolona , a więc ile mogłam to wsparłam nasz Szpital.

Mysliwiec
Mysliwiec
4 lat temu

A tak ładnie pie… la w tvpis że oni są gotowi Tak oni A tyle kasy dali na te je.. ne media zamiast na onkologię A teraz my ludzie musimy się wspierać i pomagać szpitalom w całej Polsce JEB.. Ć PIS!