Dwóch piratów drogowych mniej. Zatrzymane prawa jazdy na trasie Przasnysz – Ciechanów.

Policjanci zatrzymali w Woli Wierzbowskiej pirata drogowego, który w terenie zabudowanym jechał 108 km/h. Tym samym przekroczył dopuszczalną prędkość o 58 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Drugi kierujący został zatrzymany przez grupę SPEED na terenie gminy Opinogóra Górna.

 

Przedwczoraj w godzinach wieczornych w Woli Wierzbowskiej funkcjonariusze „drogówki” zatrzymali do kontroli kierowcę opla. 47-letni mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 58 kilometrów. W terenie zabudowanym jechał z prędkością 108 km/h. W związku z tym zatrzymano mu prawo jazdy. Mężczyzna otrzymał również mandat oraz punkty karne.

– Dzień wcześniej ciechanowska grupa SPEED zatrzymała do kontroli pojazd marki BMW, który w miejscowości Dzbonie jechał 122km/h. Tym samym przekroczył on prędkość w terenie zabudowanym o 72 km/h. Ponadto 45 – letni mężczyzna nie posiadał przy sobie wymaganego dokumentu. Za popełnione wykroczenia mężczyzna otrzymał dwa mandaty karne – informuje podkom. Ewa Brzezińska z KPP w Ciechanowie.


 

Źródło KPP Ciechanów
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lol
Lol
3 lat temu

Mnie zatrzymali za przekroczenie o 6km/h, jechałem 56km/h w terenie zabudowanym. Mandat 20zl a wyprzedzał mnie pasatem jadąc przez teren zabudowany 100-120km/h. Policja tłumaczyła się, że nie może być wszędzie. ?

Romek
Romek
3 lat temu
Reply to  Lol

ojojoj chciałeś donieść na innych policji a oni cię olali ojojooj
powinieneś nick zmienić na konfitura

Mateusz
Mateusz
3 lat temu

Ja jechałem i miałem 69 i dostałem 200 zł i 2 punkty karne A tu się tłumaczą jak nigdy

Kandydat
Kandydat
3 lat temu

Nakręcają statystyki, wykrywalność wzrasta

prz
prz
3 lat temu

niestety piraci drogowi (młodzi)jeżdżą i po naszym mieście po 100km/h.do czasu aż powtórzą wyczyn 36-latka z Ostrowi Mazowieckiej i mają już wtedy wyznaczone „CELE”na kilka lat.
pozdrawiam pirata z czarnego Golfa 5,(mam twój numer).

ok boomer
ok boomer
3 lat temu
Reply to  prz

Prędkość o 72 km przekroczył 45 latek ale i tak trzeba mówić że „młodzi” źle kierują. Cieszę się że wam już komuchy mało tego życia zostało i pozdychacie niedługo mniej będzie chlewu w internecie jak i w tym państwie

ok boomer
ok boomer
3 lat temu
Reply to  prz

45 i 47 lat nastolatkowie nie ma co

Pluć w czerwone ryje
Pluć w czerwone ryje
3 lat temu

Brawo PiS, tak trzymać i nie popuszczać. Pan Prezydent dr nauk prawnych Andrzej Duda wygra w pierwszej turze, a PiS będzie rządzić co najmniej do 2039 r., a może nawet dłużej. Po wyborach parlamentarnych wyrzucimy konstytucję kiszczakową na śmietnik, a w latach 2025-2039 Pan Prezydent dr nauk prawnych Andrzej Duda będzie piastował dwie kadencje 7-letnie wg nowej, prawdziwie Polskiej Konstytucji. Potem wyrośnie nowe patriotyczne pokolenie i władzę oddamy innej prawicowej partii w sposób kontrolowany – coś w rodzaju grubej kreski. Będziemy umierać z medalami na piersiach, a targowica w hańbie. A tymczasem, po wyborach prezydenckich, natychmiast reorganizacja sądów i weryfikacja… Czytaj więcej »

katrin
katrin
3 lat temu

Sz.P. To, że kierowcy łamią przepisy będzie zawsze. Przesadnie duża liczba przepisów, niejasne sytuacje, przesyt znaków, kiepskie drogi, pośpiech, itp. Większy problem dla mnie jest wtedy gdy ktoś, kto sam nie zna przepisów, powołuje się na nie, poucza innych i pisze mandaty. Jestem pewna, że tak samo jak wielu obecnych kierowców dziś nie zdałoby egzaminu na prawo jazdy, tak samo byłoby ze stróżami prawa. Sama byłam tego świadkiem.