Droga z Zakocia do Osówca zostanie przebudowana. Pojawią się też lampy solarne

Trwają prace związane z przebudową drogi Zakocie – Osówiec Szlachecki. Przy drodze zostaną zamontowane lampy solarne, które mają poprawić widoczność.

 

Pod koniec sierpnia, gmina Przasnysz rozpoczęła prace związane z „Przebudową drogi gminnej nr 320610W Zakocie – Osówiec Kmiecy wraz z oświetleniem”. Projekt jest współfinansowany z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Przebudowie ulegnie nieco ponad 2 km drogi.

 – Na drodze zostanie wykonana nawierzchnia bitumiczna, wybudowane zostaną zjazdy na posesje i pobocza. Oprócz tego pojawi się nawierzchnia peronu wykonana z kostki betonowej i zieleń. Zamontowane zostanie także oświetlenie uliczne – lampy solarne – informuje gmina Przasnysz.

 

Zakończenie prac budowlanych na tym odcinku drogi planowane jest do końca tego roku.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
2 lat temu

Nie mam pojęcia co kieruje ludźmi zarządzającymi, ale w Przasnyszu niektóre ulice wygladają gorzej (co prawda oświetlenie jest), natomiast one czekają po kilka lat na naprawę a tutaj proszę bardzo, kilometry drogi powstaną gdzie to nie jest konieczne.

Marcin
Marcin
2 lat temu

Drogi Michale, gdybyś był bardziej zorientowany to wiedziałbyś, że w mieście za drogi odpowiada Miasto – konkretnie Urząd Miasta, a w powiecie Powiat Przasnyski czyli Starostwo, drogi gminne – Gmina. Jeśli w gminie budują drogę to co ma do tego Miasto Przasnysz? Przecież ludzie zarządzający jak to ująłeś pracują w różnych instytucjach.