Detektyw Bruno w Letnim Kinie Plenerowym w Przasnyszu

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprasza mieszkańców miasta i powiatu przasnyskiego do udziału w Plenerowym Kinie Letnim, które odbędzie się w najbliższy piątek, 25 sierpnia o godz. 20.00 na terenie zielonym za kościołem farnym w Przasnyszu.

 

Tym razem organizatorzy postanowili wyświetlić film familijny produkcji polskiej z 2022 roku – „Detektyw Bruno”. Jest to okazja, aby obejrzeć go z całą rodziną.

Film opowiada historię ośmioletniego Oskara, który najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Chciałby być taki jak jego bohater, ale na razie mieszka w rodzinnym domu dziecka. Tęskni za rodzicami. Dlatego, gdy odkrywa przygotowaną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu, koniecznie chce ruszyć na poszukiwania. Zagadka nie jest łatwa, postanawia wynająć detektywa Bruna nie rozumiejąc, że jest on tylko aktorem, który w dodatku jest niezbyt sympatyczny. Z całej przygody pewnie wyszłyby nici, gdyby nie fakt, że gwiazdor ostatnio traci na popularności, a jego menedżerka dostrzega w pojawieniu się Oskara szansę na podreperowanie wizerunku.

 

Wstęp na Letnie Kino Plenerowe jest bezpłatny, a na wszystkich widzów będą czekały leżaki. Odbędzie się ono w ramach projektu „Teatr i kino z rodziną” realizowanego przez Miejski Dom Kultury w Przasnyszu i sfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

 

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments