Delegacja powiatu przasnyskiego promowała Przasnyską Strefę Gospodarczą w Olsztynie.

W dniach 24 – 25 października w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym UWM w Olsztynie odbył się VII Polski Kongres Przedsiębiorczości. Udział w nim wzięli również przedstawiciele Powiatu Przasnyskiego.

Podczas kongresu odbyło się kilkanaście sesji poruszających problematykę rynku pracy, ochrony zdrowia, perspektyw rozwoju samorządu czy nowoczesnych usług dla biznesu. Równocześnie  prezentowane były projekty, startupy czy warsztaty komunikacyjne. Swoje stoisko zaprezentował też Powiat Przasnyski promując Przasnyską Strefę Gospodarczą i aktywnie zabiegając o inwestora.

Przedstawiciele przasnyskiego starostwa odbyli kilkadziesiąt rozmów z przedsiębiorcami i samorządami. W połączeniu z aktywną promocją w internecie i tablicami zamieszczonymi na strefie w Sierakowie rozpoczęło się intensywne poszukiwanie inwestorów. Miejmy nadzieję, że działanie te w najbliższym czasie przyniosą zamierzony skutek i powstaną w Przasnyszu nowe miejsca pracy dające zatrudnienie mieszkańcom powiatu przasnyskiego.

Starosta Krzysztof Bieńkowski zachęcał biorących udział w Kongresie do inwestowania w Przasnyskiej Strefie Gospodarczej, a pracownicy Referatu Rozwoju i Promocji przekazywali uczestnikom przygotowane oferty inwestycyjne i materiały promocyjne.

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
4 lat temu

No a czy z tych spotkań i prezentacji wynika coś więcej niż kolejne fotki na Facebooka Starosty? Chyba niewiele. Ale może się mylę.