Co się odwlecze, to nie uciecze – Zespół Mazowsze wystąpił w Chorzelach [FOTO]

W piątek, 11 sierpnia po odwołanym w zeszłym tygodniu z powodu warunków pogodowych koncercie, który miał odbyć się w czasie Dni Chorzel, Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego wystąpił w Chorzelach.

 

– Północne Mazowsze dla „Mazowsza” z Karolina okazało się nadzwyczaj gościnne, tym bardziej, że koncert był efektem głosowania mieszkańców gminy Chorzele w Budżecie Obywatelskim Mazowsza – relacjonuje zespół.

– We wspaniałej atmosferze, przed niezwykłą Publicznością, artyści chóru, baletu i orkiestry pod dyrekcją maestro Jacka Bonieckiego, zaprezentowali „Kalejdoskop Barw Polski”, czyli to, co w naszej kulturze najpiękniejsze, zabierając zebranych w muzyczną podróż po Polsce. Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili piątkowy wieczór z nami, a już w niedzielę zapraszamy na koncert w Jabłonnie Lackiej – dodają.

 

Projekt „Biesiada z Mazowszem podregion Ostrołęcki /BOM3/” zrealizowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
1 miesiąc temu

Pani Wiesia K. będzie startowała do sejmiku?

Aga
Aga
1 miesiąc temu
Reply to  Ewa

Ha ha ha

Kris
Kris
1 miesiąc temu

A czemu to świta gminna bawi się na siedzącą a reszta gminy w ścisku i na stojąco?????? A oni to inni jacyś, lepsi czy jak???? No nie ładnie, nie ładnie swito-elito😭😭😭😭🐖🐖🐖🐖