Chorzele. Wywieźli do lasu, związali i pobili 24-latka. Sprawcy aresztowani!

Policjanci z komisariatu w Chorzelach zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy związali, wywieźli do lasu i pobili 24-latka. Podejrzani usłyszeli zarzuty pozbawienia wolności. Decyzją przasnyskiego sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

 

W miniony poniedziałek do Komisariatu Policji w Chorzelach zgłosił się 24-latek i złożył zawiadomienie,  z którego wynikało, że dwaj znani mu mężczyźni, związali go, wsadzili do samochodu i wywieźli do lasu. Jeden z mężczyzn miał także zabrać zgłaszającemu telefon komórkowy i grozić pozbawieniem życia.

Podejrzani zostali zatrzymani. Okazali się nimi mężczyźni (22 i 37 lat). Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu wszczęła w tej sprawie śledztwo. Przesłuchała podejrzanych oraz przedstawiła im zarzuty popełnienia przestępstwa. Prokurator wystąpił do sądu o areszt tymczasowy wobec podejrzanych. W czwartek przasnyski sąd zastosował środek zapobiegawczy o jaki wnioskował prokurator.

Za przestępstwo pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem podejrzanym grozi kara więzienia na czas nie krótszy niż 3 lata.

 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
1 miesiąc temu

Kto to?

Mirosław
Mirosław
1 miesiąc temu

Pysznił i Łukaszewski

Miki
Miki
1 miesiąc temu
odpowiada  Mirosław

A skąd wiesz? Byłeś tam?