Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Gramy dla Kazia”. Zebrali ponad 9 tys. zł

W niedzielę, 24 września w Krzynowłodze Małej odbył się Piknik Rodzinny oraz Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Gramy dla Kazia”. Do skarbonki chłopca trafiło ponad 9,5 tys. złotych.

 

Organizatorzy zbierali środki finansowe dla Kazia Sadłowskiego, mieszkańca gminy Jednorożec. Chłopiec cierpi na mózgowe porażenie dziecięce i opóźnienie rozwoju psychoruchowego.

Do współpracy przy organizacji eventu przyłączyło się wiele osób i instytucji. Wśród nich stowarzyszenie „Arena Dobra”, MZGKiM Przasnysz i Gmina Krzynowłoga Mała.

– Nasza impreza rozpoczęła się turniejem piłki nożnej, który nie przebiegłby tak sprawnie, dynamicznie i na pełnym luzie, gdyby nie ogrom pracy Krzysztofa Szczepańskiego. Z całego serca dziękujemy wszystkim drużynom, które zdecydowały się wziąć udział w turnieju i wsparły zbiórkę Kazia wpłaconym wpisowym – informuje SAD.

W turnieju udział wzięły drużyny: Grażyny – drużyna kobieca, Skandal FC, OSP Budki, Manto, OSP Bogate, FC Po Nalewce, Wal Kielona, Krzynowłoga Wielka, a także MZGKiM, RKS, Neptyk Grądy i Poścień.

Najlepsze okazał się zespoły :Krzynowłoga Wielka, OSP Bogate i RKS.

Podczas imprezy zorganizowano także Piknik Rodzinny, na którym pojawiło się wiele atrakcji. Na scenie wystąpili: Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Krzynowłodze Małej, Przasnyska Kapela Podwórkowa, ARCOS Artur Olszewski, Zespół Muzyczny Gentelmen oraz Czarne Koty, Antykwariat i Kristars.

– Bawiliśmy się wspólnie do późnych godzin wieczornych. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym charytatywnym evencie, odwiedzili nasze stoiska i zapełnili puszki datkami dla Kazia. Dzięki Wam udało nam się zebrać kwotę 9550 zł, zasiliła już zbiórkę. Pomagacie temu małemu chłopcu osiągnąć pełną sprawność  – dodaje stowarzyszenie „Arena Dobra”.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments