Burmistrz i opozycja z PiS kpią z drogi Przasnysz-Chorzele. A to dzięki niej stworzyliśmy szansę na prąd i gaz oraz być może na kolej dla powiatu i wszystkich gmin. Tego wymagają inwestorzy.

Burmistrz i opozycja z PiS kpią z drogi  Przasnysz-Chorzele.
A to dzięki niej stworzyliśmy szansę na prąd i gaz oraz być może na kolej dla powiatu
i wszystkich gmin. Tego wymagają inwestorzy.

W odpowiedzi na krytykę i ataki burmistrza Przasnysza oraz współpracujących z nim radnych z PiS, którzy w różny sposób twierdzą, że pas infrastrukturalny Przasnysz – Chorzele to niepotrzebna inwestycja starostwa i nie wpływa na poziom życia mieszkańców, czy rozwój gospodarczy powiatu  – rozczarowani brakiem wyobraźni oponentów i wizji rozwoju powiatu oraz niechęcią dostrzeżenia szans dla wszystkich miast i gmin, jakie stwarza budowany przez powiat pas infrastrukturalny, a także działaniami mającymi na celu manipulację opinią mieszkańców w tej sprawie informujemy:

Droga pomiędzy Przasnyszem i Chorzelami łączy dwie powiatowe strefy gospodarcze. Dzięki tym strefom i tej trasie, pobudowaliśmy prawie wszystkie drogi powiatowe oraz część gminnych i miejskich.

Dzięki strefom gospodarczym i drodze Przasnysz-Chorzele stworzyliśmy szansę na prąd i gaz, a być może również na kolej dla powiatu i wszystkich miast oraz gmin – media, bez których nie możliwy jest większy rozwój gospodarczy i tworzenie wystarczającej liczby miejsc pracy.

Są to bardzo trudne projekty i naprawdę nie ma czego powiatowi zazdrościć. Ktoś, kto robił drobne rozbudowy, remonty czy chodniki nawet nie zdaje sobie sprawy jaka skala trudności dzieli takie projekty od budowy kompletnie uzbrojonych stref gospodarczych, szpitala czy basenu.

Inwestorzy, z którymi prowadzimy rozmowy domagają się takiej infrastruktury. Jeśli jej nie zrobimy, przeniosą swoje plany inwestycyjne do innych krajów.

Inwestycje powiatu już poprawiły istotnie standard życia mieszkańców, a poprawią jeszcze bardziej, ale nie w „najbliższą sobotę”.

 

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments