Burmistrz Beata Szczepankowska docenia pracowników szkół!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w szkołach na terenie gminy Chorzele organizowano uroczyste apele m.in. w Zespole Szkół w Krzynowłodze Wielkiej, Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach czy w Zespole Szkół w Zarębach.

Podczas uroczystości z Krzynowłodze Wielkiej i w Chorzelach, obecna była burmistrz Beata Szczepankowska, która doceniła pracę nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły. W swoim przemówieniu podziękowała za to, że zawsze spotyka się z pomocą w organizowaniu wielu uroczystości gminnych. Doceniła, że młodzież potrafiła przyjść w niedzielę, w dzień wolny od zajęć szkolnych, by uświetnić swoim występem święto jubilatów Złotych Godów. Dodała, że nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach angażują się, by nadać uroczystościom niepowtarzalny, piękny wymiar. Wymieniła wśród nich m.in. Złote i Diamentowe Gody, święta seniorów, święta patriotyczne, Dni Chorzel i wiele innych. Burmistrz zaznaczyła, że razem tworzymy wspólnotę, która się wspiera, rozumie i szanuje, w której wszyscy się znają i pomagają sobie nawzajem. Życzyła wszystkim aby chwile spędzone w murach szkoły były przepełnione radością, dobrocią serc i satysfakcją z dobrze spełnionej życiowej misji.

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach odbył się uroczysty apel, który przypomniał nauczycielom i uczniom, wagę edukacji i samego zawodu nauczyciela, który niejednokrotnie nie jest doceniany w środowisku młodych ludzi. Głos zabrał także Krzysztof Milewski, dyrektor szkoły oraz goście zaproszeni na uroczystość. W Zespole Szkół w Krzynowłodze Wielkiej uczniowie przygotowali piękną część artystyczną, okraszoną humorem, piosenkami, a nawet układem choreograficznym. Niespodziankę dla burmistrz Beaty Szczepankowskiej przygotowali uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół w Zarębach, którzy odwiedzili burmistrz w Urzędzie Miasta i Gminy w Chorzelach. Dzieci wręczyły ręcznie wykonaną laurkę oraz kwiaty, wszystko to w podziękowaniu za troskę o gminną oświatę.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments