„Arena Dobra” zaprasza na Mikołajkowe Zawody Wspinaczkowe

Stowarzyszenie „Arena Dobra” zaprasza do uczestnictwa w Mikołajkowych Zawodach Wspinaczkowych. Na chętnych czekają pamiątkowe medale oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji.

 

– Po raz kolejny wychodzimy z inicjatywą jakiej jeszcze w naszym mieście nie było. Już dziś zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat na Mikołajkowe Zawody Wspinaczkowe – informują organizatorzy.

2 grudnia, w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu na ściankach wspinaczkowych odbędą się eliminacje wstępne, zaś 3 grudnia zaplanowano finał imprezy. Udział w zawodach jest bezpłatny.

– Osoby, które chcą wziąć udział w naszej zabawie, prosimy o zgłoszenia do 28 listopada pod numerem telefonu 514 404 391. Oprócz zgłoszenia warunkiem uczestnictwa jest zabranie ze sobą czapki Mikołaja. Obowiązkowo również buty sportowe na zmianę (dotyczy zarówno uczestników, jak i opiekunów) – dodają.

Poza zabawą na ściankach wspinaczkowych będzie można skorzystać z przygotowanych atrakcji:

  • rozgrzewki przy muzyce
  • dmuchańców
  • świątecznych animacji z Elfem
  • poczęstunku w postaci grilla, kręconego ziemniaka oraz popcornu i lemoniady

Zawodników będzie oceniać specjalnie powołana komisja. Najlepsi otrzymają puchary, jednakże każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments