Apelujemy o rozwagę na drodze! 17-latek na motorowerze uderzył w betonowe ogrodzenie.

W wyniku nieostrożnej jazdy 17 – letni motorowerzysta z poważnymi obrażeniami ciała został w sobotę zabrany do szpitala. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o daleko idącą ostrożność. Nie dajmy się zwieść ładnej pogodzie, bo to właśnie przy takich warunkach atmosferycznych dochodzi do największej liczby poważnych wypadków drogowych.

W zdarzeniu miało brać udział dwóch nastolatków. Według wstępnych ustaleń 17 – letni młodzieniec jadąc motorowerem yamaha o pojemności 125 cm3, wraz z pasażerem w podobnym wieku, na łuku drogi w lewo zjechał na prawe pobocze, następnie do przydrożnego rowu, po czym uderzył w betonowy przepust. Po zdarzeniu motocykl przewrócił się na prawy bok. W trakcie zdarzenia uszkodzeniu uległo także ogrodzenie posesji.

Niestety kierujący jednośladem z poważnymi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala, natomiast pasażer nie wymagał dalszej pomocy medycznej. W trakcie czynności ustalono, że nastolatek posiadał stosowne uprawnienia do kierowania motocyklem o takiej pojemności.

Funkcjonariusze na miejscu wypadku wykonali szereg czynności w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.


Źródło KMP
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments