Aleksandra Parciak i Przemysław Chodkowski z ZSP w Przasnyszu zwycięzcami szkolnego konkursu filmowego

1 marca 2024 w Zespole Szkół Powiatowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Przasnyszu  ogłoszono wyniki pierwszej edycji szkolnego konkursu filmowego “Zawodowo skuteczny”.

 

Przedmiotem konkursu było nakręcenie dwuminutowego filmiku promującego zawody, które można zdobyć w szkole. Konkurs zorganizowany został przez nauczycielki Sylwię Zalewską i Małgorzatę Witkowską.

– Jego celem było wzbudzenie zainteresowania uczniów procesem przygotowania ich do świadomego i samodzielnego wyboru kolejnego etapu kształcenia i zawodu, z uwzględnieniem ich zainteresowań, uzdolnień i predyspozycji zawodowych – informuje Sylwia Zalewska.

Szkoła realizuje szereg różnych działań z zakresu doradztwa zawodowego m.in. staże zagraniczne, wizyty zawodoznawcze, wykłady, spotkania, wycieczki. Konkurs był jednym z takich działań.

Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie klasy IV, kształcący się w zawodzie technik informatyk – Aleksandra Parciak i Przemysław Chodkowski, którzy wykazali się dużą kreatywnością, umiejętnością zwięzłego, estetycznego zaprezentowania wartościowych treści na temat możliwości, jakie daje ukończenie technikum informatycznego oraz ogromną wiedzą z zakresu montażu i udźwiękowienia filmu.

Organizatorki: Sylwia Zalewska i Małgorzata Witkowska oraz wychowawczyni Małgorzata Jaworska – Olsztyn, która jednocześnie jest nauczycielem przedmiotów zawodowych informatycznych Aleksandry i Przemysława, pogratulowały uczniom sukcesu, a dyrektor Paweł Stanisław Szczepkowski wręczył dyplomy, upominki oraz bony podarunkowe, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kamila
Kamila
2 miesięcy temu

Gratulacje

Krzysztof
Krzysztof
2 miesięcy temu

Gratulacje Oleńka!