2. Turniej CS o Puchar Dyrektora szkoły ZSP

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu po raz kolejny udowodnili że nie potrafią się nudzić i nie ulegają rutynie dnia codziennego. Dowodem tego jest organizacja turnieju w jedną z najpopularniejszych młodzieżowych gier komputerowych ostatnich kilku lat. Z inicjatywy młodzieży 5 listopada 2016 roku o godzinie 9.00 odbyła się na terenie naszej szkoły druga edycja zawodów w grę „Counter Strike Global Ofensive”, którego premiera miała miejsce w marcu ubiegłego roku.

Już od rana młodzież przygotowywała się do owego wydarzenia. Uczniowie technikum informatycznego sprawdzali komputery, aby żadna usterka nie popsuła wyśmienitej zabawy.

W turnieju wzięło udział aż 14 drużyn ze szkół z całego Przasnysza, z czego 4 drużyny z Gimnazjum, 2 z Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej i 8 z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu. Starcie składało się z trzech etapów. Po pierwszym etapie wyeliminowano 7 drużyn, a po drugim 4. Etap trzeci to finał, gdzie pozostałe trzy drużyny walczyły między sobą o Puchar Dyrektora ZSP w Przasnyszu. Przestrzegania zasad pilnowali organizatorzy w składzie: Jolanta Cieszkowska, Grzegorz Szczepkowski i Mariusz Paczesny.

Oto wyniki turnieju:

I miejsce- DżimTim:

Bartosz Tomala- KEN

Bartłomiej Płudowski- KEN

Rafał Seferyn- KEN

Cezary Karczmarczyk- KEN

II miejsce- To tylko Formalność:

Bartosz Sobiech- ZSP

Mateusz Wiśniewski- ZSP

Dawid Karbowski- ZSP

Piotr Bobiński- ZSP

Bartosz Wejda- LO PUL

III miejsce- Pinguinn

Jakub Godzieba- ZSP

Kuba Soszyński- ZSP

Dawid Piotrowicz- ZSP

Paweł Frankowski- ALO

Adrian Kierski- KEN

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. To nie koniec tego typu atrakcji jakie proponują nam uczniowie ZSP w Przasnyszu. Na wiosnę planowany jest turniej w popularną grę internetową „League of Legends”. Zainteresowanych prosimy o śledzenie informacji na temat tego wydarzenia na naszej stronie internetowej ( www.zsp-przasnysz.edu.pl)

Cezary Tyciński

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments