Żołnierze i pracownicy 2ORel wspierają morale innych służb w czasie epidemii [FOTO]

Działając we współpracy z Urzędem Miasta Przasnysz wyszliśmy z propozycją „konkursu transparentów”, którego celem było podziękowanie za zaangażowanie i wsparcie morale służb medycznych, mundurowych oraz wolontariuszy zaangażowanych w zwalczaniu skutków epidemii koronawirusa – informuje 2 ORel Przasnysz.

Forma i treść transparentów była dowolna. Warunkiem było wykonane ich własnoręcznie w pododdziałach oraz zawarcie przekazu związanego z zaangażowaniem w walkę z pandemią, podziękowania za dotychczasowe wsparcie oraz motywowanie do dalszego działania.

W ramach akcji wykonano kilkanaście transparentów, z których większość wymagała nakładu wielu godzin twórczej pracy, a autorzy wykazali się dużym zaangażowaniem i pomysłowością. Wszystkie prace zasługiwały na pochwałę, natomiast trzy znalazły szczególne uznanie w oczach komisji oceniającej i zostały wytypowane do wyeksponowania w miejscach publicznych na terenie miasta.

Zwycięską drużyną okazali się żołnierze z kompanii dowodzenia, których praca została pokazana na Ratuszu w Rynku Miejskim. Kolejny transparent wykonany przez zespół z dowództwa i sztabu został wyeksponowany przed przasnyskim szpitalem. Trzeci baner autorstwa zespołu z centrum operacyjnego znalazł miejsce na osiedlu Orlika – przed SP nr 3.

Źródło 2. ORel Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments