Zespół „Sonanto” zagra z okazji jubileuszu 40-lecia Muzeum Historycznego w Przasnyszu

W najbliższą niedzielę na przasnyskim rynku odbędzie się koncert zespołu „Sonanto”. Artyści zagrają z okazji jubileuszu 40-lecia Muzeum Historycznego w Przasnyszu.

 

Muzeum Historycznego w Przasnyszu zaprasza mieszkańców miasta w niedzielę, 27 sierpnia o godz. 17.00 na przasnyski rynek, gdzie odbędzie się koncert zespołu wokalno – aktorskiego ,,Sonanto”. Artyści wykonają przeboje z lat 50., 60., 70. i 80.

Zespół wokalno – aktorski „Sonanto” powstał w Warszawie w 2012 r. Tworzą go wokaliści oraz śpiewający aktorzy i instrumentaliści. Członkami zespołu są absolwenci Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Akademii Teatralnej w Warszawie, Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie (obecnie Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego), Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, Wydziału Wokalno – Estradowego ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Studium Wokalno – Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej.

 

Ich koncerty są często dedykowane ważnym wydarzeniom i postaciom polskiej historii. Koncert w Przasnyszu odbędzie się z okazji jubileuszu 40-lecia Muzeum Historycznego.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
myto
myto
1 miesiąc temu

Przecież można zgrać kalendarz imprez , tej właśnie niedzieli odbywać się będzie po raz pierwszy Festiwal Folkowy , a Miasto wyskakuje w koncertem , który mógłby odbyć sią za tydzień ,i Arena Dobra z czytaniem książek na rynku, Chaotyczne działanie.

Adam
Adam
28 dni temu

Od dawna apeluję o utworzenie miejskiego kalendarza imprez.Nie było by kilku imprez jednego dnia i o tej samej godzinie.