Zakończył się pierwszy tydzień „Kulturalnych wakacji w MDKu”

Piknik, zajęcia muzyczne, batik – te i wiele innych zajęć czekało na dzieci w ubiegłym tygodniu, w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu. W instytucji trwają kulturalne wakacje.

 

Pierwszy tydzień „Kulturalnych wakacji w MDKu” za nami. Cykl spotkań rozpoczęły zajęcia muzyczne. W poniedziałek dzieci wykonały również latawce i uczestniczyły w lekcji kaligrafii.

We wtorek z kolei młodzi uczestnicy poznali tajniki produkcji filmów oraz stworzyli swoje własne prace w pracowni batiku, zaś w środę dowiedzieli się wielu ciekawostek na temat budowy i działania rozmaitych instrumentów.

Wiele emocji wzbudziły zajęcia dotyczące światła, barw i farb UV.  Pozytywna energia wykorzystana została na zajęciach taneczno – ruchowych poprowadzonych przez starszych kolegów i koleżanki z Zespołu Tańców Historycznych w Przasnyszu.

 

W czwartek odbyło się kino na leżakach, a wakacyjny tydzień zakończył piknik z ogniskiem, zabawami integracyjnymi, konkurencjami sportowymi, malowaniem twarzy i ciała, zawodami w puszczaniu latawca oraz wspólnym śpiewem.

– Pogoda dopisała, humory również. Było więc głośno i radośnie. Wszystko to dzięki wspaniałym uczestnikom – podsumowuje Miejski Dom Kultury.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments