Zabójstwo w Ciechanowie. Zwłoki zakrwawionego mężczyzny leżały w rejonie ogródków działkowych

Zarzut zabójstwa usłyszał 42 – latek zatrzymany przez ciechanowskich policjantów. Na wniosek śledczych i prokuratora, wobec podejrzanego sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

 

– W minioną sobotę (29.07) wieczorem dyżurny ciechanowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego treści wynikało, że w rejonie ogródków działkowych w Ciechanowie leży zakrwawiony mężczyzna. Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe. Załoga pogotowia ratunkowego stwierdziła zgon 41 – letniego ciechanowianina – informuje asp. Magda Zarembska z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady.

 

– Ciechanowscy kryminalni zatrzymali do wyjaśnienia 4 osoby. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie jednemu z zatrzymanych, 42 – letniemu mieszkańcowi Ciechanowa, zarzutu zabójstwa. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Ciechanowie zawnioskował o tymczasowe aresztowanie mężczyzny – dodaje rzeczniczka.

Wczoraj sąd przychylił się do wniosku i wydał postanowienie o umieszczeniu zatrzymanego w areszcie tymczasowym na okres 3 miesięcy.

Za popełnione przestępstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments