Z ostatniej chwili! Wypadek na trasie Jednorożec – Szla. Wezwano śmigłowiec LPR. [AKTUALIZACJA]

Dziś, po godzinie 7:00, na trasie Jednorożec – Szla doszło do kolejnego wypadku drogowego. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba.

Na miejsce zadysponowano zespół P ratownictwa medycznego z Jednorożca.

W dniu dzisiejszym około godziny 7:00, nasz zespół „P” Jednorożec został zadysponowany do wypadku drogowego. Z informacji jakie otrzymaliśmy wynikało, że jedna osoba jest zakleszczona w pojeździe. Po wydostaniu poszkodowanego przez Państwową Straż Pożarną i udzieleniu przez nasz zespół medycznych czynności ratunkowych, podjęto decyzję o wezwaniu na miejsce Lotnicze Pogotowie Ratunkowe – informuje Ratownictwo Medyczne Przasnysz.

AKTUALIZACJA KPP PRZASNYSZ

Ze wstępnych ustaleń wynika, że około godziny 7, na drodze powiatowej w miejscowości Jednorożec, 28 – letni kierujący oplem astrą, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego, zjechał na pobocze drogi, a następnie do przydrożnego rowu gdzie uderzył w drzewo. Z miejsca wypadku, z poważnymi obrażeniami ciała 28 – latek został przetransportowany karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala, a następnie za pomocą Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do warszawskiego szpitala.

Od kierującego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu lub środków odurzających.


 

Źródło Ratownictwo Medyczne Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Asia
Asia
4 lat temu

Skąd poszkodowany ?