Wsparcie dla przasnyskiego szpitala od żołnierzy i pracowników RON 2. Przasnyskiego Ośrodka Radioelektronicznego.

Dowódca 2. Ośrodka Radioelektronicznego płk dypl. Bogusław Postek wraz z delegacją żołnierzy przekazał dziś na ręce Dyrektora SPZZOZ w Przasnyszu sprzęt informatyczny w postaci gotowego do pracy zestawu komputerowego i drukarki, który ma wesprzeć walkę szpitala z pandemią.

Przekazany sprzęt komputerowy będzie wykorzystywany w nowoutworzonym „Oddziale obserwacyjnym na potrzeby izolowania pacjentów podejrzanych o zakażenie koronawirusem”.

Zakup sprzętu sfinansowano ze środków pochodzących z dobrowolnej zbiórki, która została przeprowadzona wśród żołnierzy i pracowników Resortu Obrony Narodowej przasnyskiej jednostki wojskowej.

Dodatkowo korzystając z okazji przypadającego na dzień 7 kwietnia Święta Pracownika Służby Zdrowia Dowódca Ośrodka w imieniu własnym oraz całego stanu osobowego złożył lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym oraz pracownikom służby zdrowia przasnyskiego szpitala wyrazy uznania i wdzięczność za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka, zwłaszcza w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Dowódca przekazał również życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych dla całego stanu osobowego szpitala.


 

Źródło 2. ORel Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gosc
gosc
4 lat temu

Wiadomo bieda tylko o nagrodach po pandemii niech nie zapomną poinformować . A sweet facio na FB bezcenna