Wolontariusze Festiwalu Fabryka Światła z wizytą w Warszawie

Na zaproszenie Mazowieckiego Instytutu Kultury wolontariusze Festiwalu Fabryka Światła 2017 wybrali się w dniu 18 grudnia 2017r. do Warszawy.

Przywitani serdecznie przez pracowników MIK- Panią Joannę Janusewicz – Kierownika działu Organizacyjnego, Panią Milenę Stryjewską – koordynatorkę w Dziale Galerii i Wystaw oraz Pana Witolda Filipunasa – pracownika Działu Marketingu i Promocji udaliśmy się do Pijalni Czekolady „Wedel”. Tam czekała na wszystkich uczestników wyjazdu słodka niespodzianka- wspaniałe wedlowskie desery i kawa. W miłej atmosferze spotkania wolontariusze przekazali pracownikom MIK bożonarodzeniowe upominki i  życzenia. Wspólnie odśpiewano kolędę. Po słodkościach przyszedł czas na spacer po świątecznej, pięknie udekorowanej Warszawie. Podziwialiśmy świetlne dekoracje na Rynku Starego Miasta i Placu Zamkowym.

Zwieńczeniem pobytu w Warszawie był koncert jazzowy w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, na który również zostaliśmy zaproszeni i bardzo ciepło przywitani przez prowadzącego koncert Adama Fercha. Występ odbył się w ramach realizowanego przez MIK projektu SWING CLUB. Na scenie wystąpili muzycy z Bydgoszczy – Adela Konop, Maciej Afanasjew i Karol Szymanowski. Zasłuchani w kołyszących rytmach swingu i zachwycających interpretacjach standardów jazzowych spędziliśmy muzyczny wieczór. Koncert dostarczył nam wielu wzruszeń i przeżyć, które na długo pozostaną w pamięci.

Dziękujemy Mazowieckiemu Instytutowi Kultury raz jeszcze za zaproszenie i atrakcje, które nam zapewniono. Dziękujemy za gościnne przyjęcie, przemiłą atmosferę i wspólnie spędzony czas.

MOPS Przasnysz

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments