W sobotę, 22 sierpnia na lotnisku w Sierakowie odbędzie się próba pobicia rekordu Guinessa w 24h w jeździe na rowerze czasowym

W najbliższą sobotę na lotnisku w Sierakowie na obwodnicy Przasnyskiej Strefy Gospodarczej rekordzista Guinesasa w jeździe przez 48 godzin na rowerze MTB Valerijan Romanovski  podejmie próbę pobicia rekordu w 24-godzinnej jeździe na rowerze czasowym za kolarzami, na tzw. wachlarzu. Podczas realizacji swoich projektów Valerijan Romanovski  wspiera osoby chore na białaczkę poprzez promowanie fundacji DKMS.

Obecny rekord wynosi 864,270 km i został ustanowiony w 2008 roku przez Bolesława Krawczyka.  Wydarzenie wspiera Starostwo Powiatowe w Przasnyszu oraz firma Kross. Swoje wsparcie zadeklarował sam Cezary Zamana, wraz ze swoim organizacyjnym teamem Zamana Group.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym niezwykłym projekcie! Każdy z Was może być częścią sukcesu Valerjana Romanovskiego. Do pobicia rekordu potrzebnych jest około 40 kolarzy, którzy będą na zmianę towarzyszyć mu przy próbie pobicia obecnego rekordu!  Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników oraz widzów do wzięcia udziału w tym niecodziennym wydarzeniu.

Jeszcze kilka słów od Cezarego Zamany:

Ogromnie się cieszę, że będę mógł wesprzeć Valerjana Romanovskiego w kolejnym wyzwaniu, które ma zamiar zrealizować. Próba pobicia rekordu odbędzie się na 7 kilometrowej rundzie wokół lotniska Aeroklubu Północnego Mazowsza. Trasa w strefie ekonomicznej w Przasnyszu jest w całości oświetlona, a nowy asfalt i profilowane zakręty doskonale nadają się na taką imprezę. To wydarzenie będzie o tyle ciekawa, że każdy z rowerzystów może dodać swoją cegiełkę i  pomóc Walerjanowi w jego przedsięwzięciu. Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy na rowerach szosowych oraz do praktykowania jazdy w grupie – mówi Cezary Zamana.

 

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments