W Czernicach Borowych wystąpili dla Babć i Dziadków

W Szkole Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych odbyła się uroczystość związana z Dniem Babci i Dziadka.

 

Tradycyjnie spotkanie rozpoczęła dyrektor placówki Małgorzata Góralczyk, która przywitała wszystkich zaproszonych gości.

– Przewodnictwo nad występami objęły klasy I – III oraz grupy przedszkolne. Widownia miała okazję podziwiać prawdziwe widowisko w formie koncertu życzeń. Wspaniałe występy rozpoczęły się od klas drugich, które zadziwiły wszystkich swą interpretacją cygańskiej melodii w profesjonalnych cygańskich przebraniach. Ta niecodzienna forma zaprezentowania swojego talentu wzbudziła ogromne zainteresowanie ze strony widowni – relacjonuje szkoła.

Na scenie wystąpili także uczniowie klasy pierwszej, którzy zaprezentowali wzruszającą piosenkę pt.: „Walc o życiu”, zaś trzecioklasiści zatańczyli walca w rytm piosenki „Oczarowanie” Zbigniewa Wodeckiego.

 

Przed swoimi dziadkami i babciami wystąpiły także dzieciaki z grup przedszkolnych.

– Pani wicedyrektor B. Ulatowska, zaprosiła wszystkich dziadków i babcie do tańca. Walc „Cała sala” rozbrzmiał we wszystkich kątach szkolnej sali. Dziadkowie i babcie z radością wkroczyli na parkiet, tworząc razem z uczniami i nauczycielami niezapomniane i wzruszające chwile – dodaje szkoła.

Na zakończenie uroczystości wszyscy zasiedli do stołów, aby spróbować słodkości przygotowanych przez rodziców.

– Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe wydarzenie, które w naszej szkole cieszy się ogromnym powodzeniem. To czas, kiedy uczniowie, nauczyciele oraz rodzice wspólnie celebrowali miłość i wdzięczność wobec swoich ukochanych babć i dziadków. Życzymy, aby ta piękna tradycja trwała nadal i przynosiła wiele wzruszeń i radości – dodają.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments