St. kpr. Robert Wróblewski wicemistrzem Pucharu Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu

W dniach 5 – 7 kwietnia w hali sportowej 15. Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia rozegrany został Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu.

 

W wydarzeniu udział wzięło aż 241 zawodników z 53 jednostek wojskowych. Reprezentant 2. Ośrodka Radioelektronicznego – st. kpr. Robert Wróblewski zdobył srebrny medal w kategorii 83 kg.

– Robert to postać nietuzinkowa. Jest to żołnierz, który od lat stawia na rozwój własnej osoby, w tym na sprawność fizyczną.  Na co dzień trenuje swoich podopiecznych w przasnyskim klubie Shark Kickboxing. Od lat zajmuje również czołowe lokaty w walce w bliskim kontakcie. Swoje sportowe pasje przenosi również na grunt wojskowy gdzie prowadzi z naszymi żołnierzami zajęcia z zakresu walki wręcz. Serdecznie gratuluję uzyskanego wyniku, bo walcząc z prawdziwymi zawodowcami, w tym Mistrzami Europy, Polski, jak i reprezentantami organizacji KSW pokazał prawdziwą siłę przasnyskiego żołnierza – skomentował dowódca jednostki płk dypl. Bogusław Postek.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
1 miesiąc temu

Gratulacje

NaWuj
NaWuj
1 miesiąc temu

Niech ćwiczą. Niedługo trzeba będzie ręcami miny magnetyczne przyczepiać do t90