Srebrne piłkarki z Krzynowłogi Małej

W powiatowych rozgrywkach minipiłki nożnej dziewcząt, które odbyły się w ostatnim tygodniu października, reprezentantki Zespołu Szkół z Krzynowłogi Małej zajęły znakomite drugie miejsce. Niewiele także zabrakło do tego, by cieszyć się ze zwycięstwa w całych zawodach.

Najpierw 25 października nasze zawodniczki zapewniły sobie awans do finału po rozgrywkach grupowych, które rozegrano w samej Krzynowłodze Małej. Finał – rozgrywany 28 października – zgromadził cztery najlepsze zespoły z każdej z grup. Zawody odbywały się systemem „każdy z każdym”. Nawet jednak ta zasada nie zdołała wyłonić zwycięzcy. Okazało się bowiem, że dwa zespoły mają po tyle samo punktów – oprócz naszych zawodniczek takim samym bilansem legitymowały się piłkarki z Przasnysza.

Zgodnie z regulaminem o wszystkim musiały więc zdecydować rzuty karne. Tu szczęście bardziej dopisało koleżankom z Przasnysza, dlatego ostatecznie drużyna z Krzynowłogi Małej została sklasyfikowana na drugim miejscu. Jednak na dziewięć zespołów, które rywalizowały w tej dyscyplinie, jest wynik więcej niż przyzwoity.

Dziewczęta z Krzynowłogi występowały w następującym składzie: Katarzyna Cichowska, Kinga Czarzasta, Maria Czarzasta, Katarzyna Jeryng, Aniela Łazicka, Patrycja Łazicka, Julia Pszczółkowska, Wiktoria Roman, Olga Sulka. Opiekunem zespołu jest Ewa Rudzińska.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments