Spowodował kolizję i odjechał z miejsca zdarzenia

W  środę wieczorem   przasnyscy kryminalni  zatrzymali  mężczyznę, który spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Badanie wykazało, że mężczyzna był nietrzeźwy. Teraz 38 latek za kierowanie w stanie nietrzeźwości   odpowie przed sądem. 

Do zdarzenia doszło w środę około 20:00. na parkingu osiedlowym przy ul. Osiedlowej w Przasnyszu. Kierujący Audi 80, wykonując manewr cofania uderzył w zaparkowany samochód m-ki Fiat Cinqucento, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Właściciel uszkodzonego samochodu o zdarzeniu poinformował policjantów, którzy podczas patrolowania miasta  przy ul. Żeromskiego zatrzymali w/w pojazd. Samochodem kierował 32 letni mężczyzna, a pasażerem samochodu  był 38 letni   przasnyszanin, który przyznał się do spowodowania kolizji. Po badaniu okazało się, że 38 latek posiada  0,7 promila alkoholu w organizmie Ucieczkę z miejsca zdarzenia tłumaczył  tym, że spanikował.

38 latek posiada zakaz kierowania  pojazdami mechanicznymi obowiązujący do 2027 roku. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Autor: E.Ś
KPP w Przasnyszu


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments