Rozpoczyna się przebudowa drogi gminnej w Opiłkach Płoskich

Gmina Chorzele rozpoczyna realizację zadania pod nazwą „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Opiłki Płoskie, gmina Chorzele”. Podpisano już umowę z wykonawcą inwestycji.

 

Urząd Miasta i Gminy Chorzele rozpoczyna przebudowę drogi gminnej w Opiłkach Płoskich. Została już podpisana umowa z wykonawcą inwestycji – firmą BRUKTIM Usługi Budowlano-Projektowe Sylwester Barański.

– Zakres przedmiotu umowy obejmuje m.in.: przebudowę istniejącej jezdni z brukowca oraz żwirowej na odcinku 590,58 m, budowę zjazdów na posesje, budowę obustronnych poboczy, budowę ścianki oporowej, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, wykonanie włączenia do drogi powiatowej nr 3216W, przebudowę lub zabezpieczenie w niezbędnym zakresie urządzeń obcych kolidujących z przebudowywaną drogą i obiektami inżynierskimi, oczyszczenie pasa drogowego z drzew i krzewów znajdujących się na poboczu drogi dla poprawy widoczności i bezpieczeństwa ruchu drogowego – informuje samorząd.

 

Wartość umowy to to kwota 1 332 529,10 zł. Na ten cel Gmina Chorzele pozyskała 810 366,06 zł od Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zenek
Zenek
1 miesiąc temu

No Pani burmistrz, no szacun wielki.”Pani, to jest lux kobita” (cyt. z filmu „Ranczo”)

Aga
Aga
1 miesiąc temu
Reply to  Zenek

Rozpoczęła się akcją wyborcza,ale nie dajmy się oglupic,trzeba dać szansę młodym i operatywnym

Adam
Adam
1 miesiąc temu
Reply to  Aga

Pan Michał byłby odpowiednią osobą

Beata
Beata
1 miesiąc temu
Reply to  Adam

Nie oddam stołka łatwo, za bardzo się do niego przyzwyczaiłam.

JGR
JGR
1 miesiąc temu
Reply to  Beata

Jakie to trudne, prawda? Wstd.