Przasnyscy fighterzy wystartowali w Pucharze Polski MMA Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Czterech mieszkańców Przasnysza wystartowało wczoraj w Pucharze Polski MMA Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Sochaczewie. Reprezentanci UMKS Warrior MMA Team niestety nie stanęli na podium, jednak zdobyli cenne doświadczenie.

 

Wczoraj nasz klub startował w imprezie o Puchar Polski w Sochaczewie. Prawie300 zawodników sprawdzało swoje umiejętności w oktagonie. Nasza ekipa byłą reprezentowana przez Bartosza Wdowińskiego, Daniela Chromika, Wojtka Stępnia i Jarka Niedźwieckiego. Wszyscy pokazali charakter i serce do walki lecz nie udało dojść się do podium. Najbliżej był Jarek Niedźwiecki, ale niestety musiał uznać wyższość przeciwnika. Wyciągniemy wnioski i słabe strony z walki i przygotujemy się lepiej na już nadchodzącą w marcu imprezę – podsumowuje wydarzenie trener Karol Zyra.

Niestety nie udało się nic wygrać, cenne doświadczenie zdobyte, wnioski wyciągnięte i krótko reasumując lecimy dalej! Z podziękowaniem dla trenera Karola Zyra za cenne podpowiedzi w narożniku, że w chwili zwątpienia można było na niego liczyć. Dla chłopaków z klubu za doping i miłe słowa oraz dla Justyny Wilgi za motywowanie, cierpliwość i dawanie otuchy przed walką – dodaje Jarek Niedźwiecki, jeden z uczestników Pucharu.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments