Powiat przasnyski. Podpisano umowy na kolejne zadania publiczne

Przedstawiciele Kół Gospodyń Wiejskich w Przysowach i Pościeniu Wsi oraz Stowarzyszenie Dziecięce Atelier i Jednorożecki Klub Badmintona „Badkurp” podejmą się realizacji kolejnych zadań publicznych Powiatu Przasnyskiego. Umowy na dofinansowanie letnich atrakcji podpisali 4 kwietnia starosta Paweł Mostowy i wicestarosta Renata Kosman.

 

Koło Gospodyń Wiejskich w Przysowach przy udziale powiatowych funduszy zorganizuje „Przysowskie Święto Rodziny”, podczas którego do wspólnej zabawy zaproszą zarówno mieszkańców sołectwa Przysowy i okolic, jak i rodziny z terenu całego powiatu przasnyskiego. „Przysowskie Święto Rodziny” będzie radosnym wydarzeniem, które przerwie rutynę dnia codziennego, dostarczy odmiennej formy rozrywki i będzie skierowane do wszystkich, którzy zechcą podtrzymać i promować wartości rodzinne.

Koło Gospodyń Wiejskich w Pościeniu Wsi już tego lata, zorganizuje „Festyn Rodzinny w Pościeniu Wsi”, na który zaprosi do wspólnej zabawy mieszkańców sołectwa oraz całego powiatu przasnyskiego. Gospodynie z Pościenia pragną stworzyć okazję dla do miłego i aktywnego spędzenia czasu, przy wspólnych posiłkach i zabawach na świeżym powietrzu, co nie tylko wzmocni więzy rodzinne, ale także promuje zdrowszy styl życia.

Stowarzyszenie Dziecięce Atelier, planuje imprezę o charakterze integracyjnym i rozrywkowym „Powitanie wakacji”, które odbędzie się na placu przedszkolnym przy Przedszkolu Samorządowym w Jednorożcu. Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, do których kierowane jest to wydarzenie, będzie zabawiać specjalna grupa animacyjna. Na najmłodszych będą czekać gry i zabawy, uświetnione atrakcyjną oprawą muzyczną. Dla dzieci zostanie przygotowany również konkurs plastyczny „Narysuj herb Powiatu Przasnyskiego”. Każde dziecko otrzyma upominek, a najlepsze 3 prace zostaną nagrodzone.

Jednorożecki Klub Badmintona „Badkurp” – Reprezentacja powiatu przasnyskiego w badmintonie – Jednorożecki Klub Badmintona zachęca do aktywnego spędzania czasu oraz promuje aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży. W ramach zadania, Klub „Badkurp” przeprowadzi treningi oraz przygotuje grupę młodzieży do udziału w turniejach badmintona na terenie min. dwóch województw. Wieloletnie doświadczenie organizowania treningów przez klub mówi, że zapotrzebowanie społeczne na taką aktywność jest wysokie – dla wielu jest to szansa na rozpoczęcie profesjonalnej kariery sportowej.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
1 miesiąc temu

Nie róbcie śmiechu publicznego. Śmieszne to i żałosne.

liko
liko
1 miesiąc temu

Jacy to wszyscy uśmiechnięci na tych zdjęciach , a jak się przyjdzie coś załatwić to jakoś tak nie bardzo są szczęśliwi …