Podejrzany o brutalne zabójstwo siostry 27-latek aresztowany na 3 miesiące. Usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem [VIDEO]

Zatrzymany przez policję 27 – latek, podejrzany o zabójstwo 45 – letniej siostry, został doprowadzony do sądu. Na wniosek prokuratury, decyzją Sądu Rejonowego w Mławie, został aresztowany na 3 miesiące. Usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

 

Do brutalnego zabójstwa doszło 14 listopada w miejscowości Szumsk na terenie gminy Dzierzgowo. 27 – letni mężczyzna zabił swoją 45 – letnią siostrę, wdowę, matkę dwójki dzieci. Zrobił to ze szczególnym okrucieństwem. Kobieta zginęła bowiem od licznych obrażeń zadanych dwoma nożami. Sprawca działał w celu dekapitacji (oddzielenia głowy od reszty ciała).

– Bezpośrednio po zawiadomieniu rozpoczęły się czynności mławskiej policji pod nadzorem prokuratora rejonowego. Zabezpieczono ślady oraz narzędzia zbrodni. W wyniku prowadzonych działań i ustaleń, już po kilku godzinach od zawiadomienia, mężczyzna podejrzewany o zabójstwo został zatrzymany na jednej z ulic w Olsztynie. Zatrzymanie zostało zrealizowane dzięki współpracy z Komendą Miejską i Komendą Wojewódzką Policji w Olsztynie – informuje asp.szt. Anna Pawłowska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

Podejrzany o zabójstwo w momencie zatrzymania był trzeźwy. Pobrano mu krew do szczegółowych badań na obecność środków odurzających.

– Już następnego dnia po zatrzymaniu mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Przyznał się do winy. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. Dzisiaj (16.11) na wniosek prokuratora rejonowego, decyzją sądu, został aresztowany na 3 miesiące. Trwają dalsze czynności. Rodzina ofiary objęta została pomocą psychologiczną – dodaje rzeczniczka.

 

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maro
Maro
21 dni temu

A co tu sądzić – czapa i tyle tylko w takim stylu w jakim sam to zrobił i obowiązkowo publicznie to zwierzę a nie człowiek !!!

Eryk
Eryk
21 dni temu

Cela N go wykończy, nie trzeba kary smierci