Noworoczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Przasnysza zwyciężyła Borovia

W ostatnią sobotę dwanaście amatorskich drużyn rywalizowało w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3. Noworoczny Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Przasnysza cieszył się bardzo dużą popularnością.

Noworoczny Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Przasnysza odbył się 13 stycznia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3.

„BOROVIA strzelając bramkę w ostatniej sekundzie meczu finałowego pokonała SKANDAL i została zwycięzcą. W „finale pocieszenia” FC PO NALEWCE pokonało SPALONE TALENTY. Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został Rupiński Szymon (Skandal), natomiast najlepszym bramkarzem Kołakowski Maciej (Borvia) – informuje przasnyski OSiR.

Był to już trzeci turniej piłki nożnej, który OSiR zorganizował w sezonie zimowym 2023/24 i który, jak poprzednie, cieszył się bardzo dużą popularnością w środowisku amatorskiej piłki nożnej Przasnysza i okolicznych gmin.

– OSiR składa serdeczne podziękowania dyrektorowi Szkoły Podstawowej Nr3 Panu Grzegorzowi Grabowskiemu za okazaną pomoc w organizacji turniejów – czytamy.