Nadleśnictwo Parciaki poszukuje podleśniczego. Nabór trwa do 25 kwietnia

Nadleśnictwo Parciaki ogłosiło nabór na podleśniczego/instruktora technicznego. Rekrutacja skierowana jest do wszystkich osób spełniających wymagania kwalifikacyjne na stanowisko.

 

Wśród wymagań, jakie musi spełnić kandydat na stanowisko, znalazły się: wykształcenie średnie leśne lub wyższe leśne; znajomość obsługi komputera (pakiet Office); umiejętność obsługi rejestratora leśniczego; podstawowa znajomość Systemu Informatycznego Lasów Państwowych (SILP); posiadanie prawa jazdy kat. B; zdany egzamin do Służby Leśnej (w przypadku braku zaświadczenia o zdanym egzaminie, kandydat zostanie skierowany na egzamin, do czasu zdania egzaminu kandydat zostanie zatrudniony na stanowisku Instruktora technicznego); dysponowanie samochodem osobowym i gotowość do jego wykorzystania w celach służbowych; dobre zdolności organizacyjne, dokładność i systematyczność; komunikatywność, wysoka kultura osobista; inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie praz z zakresu użytkowania lasu, hodowli lasu, ochrony lasy w tym: ochrony przyrody;
  • Wykonywanie prac z zakresu ochrony przeciwpożarowej obszarów leśnych;
  • Kontrola prac wykonywanych systemem zleconym w zakresie przestrzegania obowiązujących instrukcji technologicznych i technicznych, bezpieczeństwa pracy oraz jakości robót;
  • Ochrona lasu przed szkodnictwem, ochrona granic i majątku nadleśnictwa;
  • Dokonywanie obmiarów robót i odbiórki drewna, wydawanie drewna oraz sporządzanie stosownej dokumentacji;
  • Materialna odpowiedzialność za powierzone mienie;
  • Obsługa rejestratora leśniczego;

Nadleśnictwo oferuje zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony w pełnym wymiarze czasu pracy z szansą na zawarcie umowy na czas nieokreślony, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji; pakiet dodatkowych świadczeń pracowniczych; możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji; udział w szkoleniach.

Wymagane dokumenty  należy składać w terminie do dnia 25 kwietnia 2024 r.. Więcej informacji na stronie Nadleśnictwa Parciaki.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
1 miesiąc temu

TYLKO swojak – „podstawowa znajomość Systemu Informatycznego Lasów Państwowych (SILP)”

Klos
Klos
1 miesiąc temu

Atrakcyjne wynagrodzenie. Ile obecnie netto na start otrzyma podlesniczy?