Uczniowie przasnyskiego SOSW odwiedzili fabrykę rowerów KROSS S.A.

W czwartek, 25 kwietnia podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Przasnyszu wzięli udział w wycieczce do przasnyskiej fabryki rowerów KROSS S.A. Mieli okazję zobaczyć proces produkcji rowerów, od podstawowych komponentów po finalny produkt.

 

Wycieczka do fabryki rowerów odbyła się w ramach programu edukacyjno-wychowawczego „Mój krok w przyszłość”.

– Grupa uczniów z SOSW miała okazję zobaczyć proces produkcji rowerów od podstawowych komponentów po finalny produkt. Podczas wizyty w fabryce mieliśmy możliwość zobaczyć pracę specjalistów i  maszyn współpracujących ze sobą, by stworzyć wysokiej jakości rowery marki KROSS – relacjonuje ośrodek.

Podczas wyprawy uczniowie dowiedzieli się, jakie technologie i innowacje są wykorzystywane podczas produkcji, a także jaki sposób firma dba o jakość swoich produktów.

– Dodatkowo, mieliśmy okazję porozmawiać z pracownikami fabryki i zadać im pytania dotyczące codziennej pracy oraz wyzwań związanych z produkcją rowerów. Była to wartościowa lekcja zarówno pod względem edukacyjnym, jak i inspiracyjnym – dodaje SOSW.

Wyprawa była bardzo ciekawą, a zrazem bardzo pouczająca lekcją dla podopiecznych przasnyskiego SOSW.

– Wizyta w fabryce rowerów Kross była niezwykle pouczająca i motywująca, dając nam wgląd w branżę produkcyjną oraz pokazując, jak innowacyjne podejście i zaangażowanie mogą przyczynić się do sukcesu firmy – dodają.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments