Młodzieżowe debaty na start

Fundacja reGeneracja rozpoczyna zupełnie nowy etap debatowania pomiędzy młodzieżą szkolną, a władzami miasta i powiatu. Projekt „Obywatele Youtra” – ciechanowsko-przasnyski dialog realizowany jest w ramach programu Erasmus+ finansowanego ze środków Komisji Europejskiej. Projekt zakłada organizację trzech ważnych debat na temat kondycji sportu, kultury oraz rynku pracy w powiecie przasnyskim.

 

Grupa ponad 20 osób w wieku od 13 do 19 lat przygotuje panele dyskusyjne, do których zaprosi najważniejsze osoby w Przasnyszu i w całym powiecie przasnyskim. Ich opiekunem jest Łukasz Chrostowski.

Organizatorzy mają nadzieję, że debaty będą obfitowały w ciekawe dyskusje i konstruktywne działania po wspólnej rozmowie młodzieży z zaproszonymi gośćmi.

Wszystkie debaty transmitowane będą na żywo w TV Media Przasnysz, w których także nasi mieszkańcy będą mogli włączyć się do dyskusji.

Zachęcamy naszą młodzież szkolną do włączenia się do przygotowań trzech najważniejszych debat w tym roku ! Wspólnie możemy zdziałać więcej.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments