Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Chorzele na mistrzostwach w ochronie ludności

W sobotę, 23 września, Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Chorzele wzięła udział w I Mistrzostwach  Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w ochronie ludności. Zajęli 34. miejsce.

 

– Niestety nie poszło nam zbyt dobrze, stres osiągnął tu górną granicę, zabrakło nam pewności siebie w podejmowaniu decyzji, co przyczyniło się do zajęcia dopiero 34. miejsca. No cóż, było minęło, wiemy nad czym musimy bardziej popracować, do czego przywiązać większą uwagę. Zakasujemy rękawy, wyciągamy wnioski,  by w przyszłym roku wypaść jak najlepiej – relacjonuje Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Chorzele.

– Sama impreza przygotowana bardzo fajnie, stacje zadaniowe bardzo realistyczne oddające niemalże w całość sytuacje w jakich zmagają się strażacy podczas akcji dodaje drużyna – opowiada.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Chorzele dziękuje Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu za poświęcony czas oraz przekazaną wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, jak i prawidłowego zachowania się podczas działań.

– Dziękujemy również Urzędowi Miasta i Gminy w Chorzelach za udostępnienie bezpiecznego środka transportu, dzięki któremu dojechaliśmy do Sierpca – dodają.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
2 miesięcy temu

Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.