Młodzicy MKS II Przasnysz pokonują Koronę II Ostrołęka!

Kolejną ligową kolejkę mają za sobą Młodzicy MKS II Przasnysz. Rywalem tym razem był zespół Korony II Ostrołęka.

Pierwsza połowa to dobra gra obu zespołów. W 29 minucie po dośrodkowaniu piłki w zamieszaniu podbramkowym Karol Domański ładnym uderzeniem wyprowadził MKS na prowadzenie 1-0 . Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pomimo sytuacji, które stworzyły sobie oba zespoły w tym dniu bardzo dobrą dyspozycją popisali się bramkarze, którzy byli mocnymi stronami swoich zespołów. Wielkie brawa dla chłopców.

Skład: Przybysz Miłosz, Nidzgorski Jakub, Dzieliński Mikołaj, Budny Tomasz, Domański Karol, Puźniewski Wiktor, Piotrowski Szymon, Heromiński Igor, Niski Jakub, Szczyglak Jakub, Cichocki Tomasz, Żegliński Antoni, Midor Kacper, Chachulski Mateusz,Chełchowski Bartosz, Niestępski Mikołaj.