MKS Przasnysz: U-13 BEZ PRZEGRANEJ

W swoim kolejnym meczu młodzicy MKS-u Przasnysz U-13 pokonali rówieśników z Opinogóry 6:1.
Już w pierwszej minucie zdobyliśmy bramkę, której autorem był  Dawid Prusik ale mecz nie należał do łatwych, mimo że to my przez większość czasu gry dyktowaliśmy warunki. Przeciwnicy dość szybko wyrównali i postanowili bronić wyniku. Jednak jeszcze przed przerwą swoje sytuacje wykorzystali Szymek Morawski i Bartek Biedrzycki i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 3:1. Druga połowa tak naprawdę niczym nie różniła się, ciągłe ataki naszej drużyny,  obrona bramki przez rywali, mnóstwo nie wykorzystanych okazji z naszej strony aż do momentu wejścia na boisko Jaśka Wiśniewskiego, który w dziewięć minut strzelił  trzy bramki i ustalił wynik końcowy.

Skład MKS: Krystian Augustowski – Seweryn Szafrański, Maciek Nidzgorski, Wojtek Grysztar – Dawid Prusik, Bartek Biedrzycki, Przemek Górniak, Fabian Ułasiewicz – Szymek Morawski

Rezerwowi: Maciek Zygmuntowicz, Adam Krukowski, Kuba Kawiecki, Jasiek Wiśniewski, Paweł Zadrożny, Kuba Bońkowski,

Nieobecni: Kuba Janowski, Norbert Rogalski, Kuba Śmieciński