Mistrzostwa 2. ORel Przasnysz w Biegach Przełajowych.

W dniu 21.03.2019 r. w kompleksie leśnym w miejscowości Łoje odbyły się zawody sportowe o mistrzostwo 2. Ośrodka Radioelektronicznego w biegach przełajowych.

Zawody rozgrywane zostały na dwóch trasach biegowych na odcinku 3000 m oraz 8000 m w dwóch grupach wiekowych dla mężczyzn oraz Open kobiety.

Wśród kobiet wygrała, niepokonana od kilku lat, Marzena Raniszewska z wynikiem 13:07. Wśród mężczyzn na 3000 m (do 35 lat) Krzysztof Żebrowski ukończył z wynikiem 10:46 wyprzedzając kolejnego zawodnika o 40 sekund. Na trasie 8000 m triumfował Michał Makowski.

W drugiej grupie wiekowej zaskoczeniem była wygrana Janusza Łazarskiego na 8000 m oraz Damiana Damazyna na 3000 m. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.