MEDALE POWIATU PRZASNYSKIEGO DLA SOŁTYSÓW I PRZEWODNICZĄCYCH RAD OSIEDLI

WŁADZE POWIATU WRĘCZYŁY MEDALE POWIATU PRZASNYSKIEGO SOŁTYSOM I PRZEWODNICZĄCYM RAD OSIEDLI NAJDŁUŻEJ SPRAWUJĄCYM SWOJĄ FUNKCJĘ, KTÓRZY SWOJĄ PRACĄ PRZYCZYNILI SIĘ DO ROZWOJU POWIATU PRZASNYSKIEGO. GRATULUJEMY!

Podczas uroczystej sesji Rady Powiatu Przasnyskiego i Rady Gminy Krasne w dniu 29 grudnia władze powiatu przasnyskiego wręczyły Medale Powiatu Przasnyskiego sołtysom i przewodniczącym rad osiedli najdłużej sprawującym swoją funkcję, którzy swoją pracą przyczynili się do rozwoju powiatu przasnyskiego. O wytypowanie wyróżnionych starostwo powiatowe w Przasnyszu zwróciło się do burmistrzów i wójtów naszych miast i gmin.

Medale wręczyli starosta Zenon Szczepankowski wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Przasnyskiego Markiem Walędziakiem, Marszałkiem Województwa Mazowieckiego Adamem Struzikiem oraz burmistrzami i wójtami miast i gmin powiatu, z których pochodzą wyróżnieni.

Sołtysi i Przewodniczący Rad Osiedli wyróżnieni Medalem Powiatu Przasnyskiego:

Marianna Bartosiewicz – Miasto Przasnysz
Ryszard Zapadka – Miasto i Gmina Chorzele
Stanisław Rosołek – Gmina Krasne
Jan Kazimierz Czaplicki – Gmina Krzynowłoga Mała
Jerzy Kordek – Gmina Czernice Borowe
Ireneusz Majkowski – Gmina Przasnysz
Adam Białczak – Gmina Jednorożec

W liście gratulacyjnym władz powiatu przasnyskiego czytamy:

„Rada i Zarząd Powiatu Przasnyskiego pragną w sposób uroczysty złożyć Państwu podziękowanie za wieloletnią, pełną zaangażowania pracę na rzecz swojego Sołectwa i mieszkańców lokalnej wspólnoty.
Funkcja Sołtysa, Przewodniczącego Zarządu Osiedla to obowiązek i wielka odpowiedzialność. To ogniwo samorządności będące najbliżej swych lokalnych społeczności, znające ich potrzeby, priorytety i możliwości. To rola wymagająca znajomości zasad funkcjonowania samorządu gminnego i problemów współmieszkańców.
Proszę przyjąć serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania za pełną poświecenia pracę na rzecz swoich sołectw. Wysoko cenimy rolę sołtysa, przewodniczącego zarządu osiedla, który jest niejako przedłużeniem sprawowanej przez Wójta, Burmistrza funkcji w terenie. Dziękujemy za skuteczne reprezentowanie swojego środowiska, sumienne wykonywanie zadań oraz troskę o mieszkańców.
Państwa zaangażowanie w pełnienie powierzonych obowiązków oraz czuwanie nad bieżącymi problemami reprezentowanego sołectwa pozwoliły zrealizować przez samorząd gminny wiele zadań i inwestycji, które przyczyniły się do poprawy wizerunku Gminy, Miasta, a tym samym i Powiatu Przasnyskiego.

Życzymy Państwu niegasnącej energii oraz dalszej chęci pracy na rzecz rozwoju swojej „Małej Ojczyzny”, sukcesów, zadowolenia i pomyślności w życiu osobistym.”

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora
Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Fotorelacja
Jarosław Gejda
Inspektor

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments