Kurs na… angielski! Po raz pierwszy w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Setki filmów, edukacyjnych gier, foto-lekcji i interaktywnych ćwiczeń z angielskiego czekają na dzieci w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w  Przasnyszu. 29. października ruszył tu bezpłatny, e-learningowy kurs FunEnglish.pl.

Kurs FunEnglish.pl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Łączy naukę z zabawą, co pozwala szybko zdobywać kolejne umiejętności językowe. Dzieci mogą korzystać z niego samodzielnie – potrzebny jest im tylko komputer z dostępem do Internetu.

Kurs FunEnglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od 2011 roku jest bezpłatnie udostępniany bibliotekom publicznym w ramach projektu „FunEnglish w bibliotece”, prowadzonego przez firmę Funmedia we współpracy
z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Nasza Biblioteka dołączyła do czwartej edycji tego przedsięwzięcia.

W obecnej edycji w kursie bierze udział 4 uczestników – w wieku 7-10 lat. Rekrutacja została przeprowadzona wśród uczestników zajęć w ramach „Wakacji w Bibliotece 2014”.

Zajęcia prowadzi Pani Anna Bednarczyk – pracownik MBP, a jednocześnie absolwentka filologii angielskiej.

Planujemy organizację dalszych edycji kursu. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z kierowniczą Filii nr 1 MBP Panią Wandą Zagrobą w siedzibie Filii – ul. Orlika 27A (budynek Spółdzielni Mieszkaniowej) lub telefonicznie: 29 714 10 27.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments