Krzynowłoga Mała. Wręczenie nagród w szkolnych i powiatowych konkursach

W czwartek, 4 kwietnia w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Krzynowłodze Małej podsumowano szkolne i powiatowe konkursy.

 

– Brali w nich udział zarówno uczniowie klas młodszych jak i starszych. Były to konkursy matematyczne, BRD, Młodzież Zapobiega Pożarom oraz Szkolny Konkurs Plastyczny na Najpiękniejszy Stroik Wielkanocny. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, poświęcony czas i kreatywność, a zwycięzcom gratulujemy sukcesów – informuje szkoła.

W turnieju matematycznym „Jeden z dziesięciu”  i konkursie ,,Matematyka w obiektywie”  dyplomy i upominki otrzymali: Julia Kucharczyk, Igor Ostrowski, Karol Kawiecki, Natalia Platta, Maria Bębenkowska, Paulina Kacprzak, Bartosz Roman , Oliwia Pejs, Lena Chmielińska , Amelia Leleniewska, Paweł Wawszczak.

W klasach I-III tytuł „ Matematycznego Orła” otrzymali: Patryk Moszczyński, Mikołaj Ostrowski i Mateusz Pieniek.

Podczas apelu podsumowano także szkolny konkurs plastyczny na „Najpiękniejszy Stroik Wielkanocny”.

– Udział wzięło 47 uczniów z kl. I-VIII. Chętni uczniowie wykonali stroiki wielkanocne w formie przestrzennej. Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej z tematyką Świąt Wielkanocnych, rozwijanie wyobraźni, pobudzanie aktywności twórczej dzieci, powrót do tradycji wykonywania stroików wielkanocnych,  rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz dzielenie się z potrzebującymi – dodaje szkoła.

Wszystkie stroiki trafiły do Parafialnego Koła Caritas z przeznaczeniem na kiermasz, a dochód ze sprzedaży w całości przekazano osobom potrzebującym.

Wyniki konkursu:

  • I miejsce – Michał Nadrowski,
  • II miejsce –Adrianna Sobol,
  • III – miejsce Artur Bobiński,
  • Wyróżnienie: Oliwia Pejs.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments